TÜBİTAK 14 Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Haziran 2019

0
108
TÜBİTAK 14 Personel Alımı İlanı Yayımlandı! 11 Haziran 2019

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı tarafından TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere lisans mezunu 14 personel alımı yapılacak. Kontenjanlar ve mezuniyet bölümlerine göre detayları My Memur olarak hazırladık. Başvurular 2 Temmuz 2019’a kadar yapılabilecektir. Başvurular İŞKUR üzerinden gerçekleştirilebilir.

2 BİLİMSEL PROGRAMLAR UZMAN YARDIMCISI / BİLİMSEL PROGRAMLAR UZMANI MEZUNİYET BÖLÜMLERİ

Lisans Bölümleri Uluslararası İlişkiler, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Birliği, Uluslararası İlişkiler ve Avrupa Çalışmaları, Küresel Siyaset ve Uluslararası İlişkiler veya Küresel ve Uluslararası İlişkiler bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor.

2 BİLİMSEL PROGRAMLAR UZMAN YARDIMCISI / BİLİMSEL PROGRAMLAR UZMANI MEZUNİYET BÖLÜMLERİ

Lisans Bölümleri Fizik, Kimya, Biyokimya, Biyoloji, Moleküler Biyoloji, Genetik, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Biyoteknoloji ve Moleküler Biyoloji, Biyoinformatik ve Genetik, Biyomühendislik, Biyomühendislik ve Genetik, Matematik, Matematik ve Bilgisayar veya Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümlerinden birinden mezun olmak gerekiyor.

3 BİLİMSEL PROGRAMLAR UZMAN YARDIMCISI / BİLİMSEL PROGRAMLAR UZMANI MEZUNİYET BÖLÜMLERİ

Lisans Bölümleri İşletme, İktisat, Ekonomi, Ekonometri, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Makine Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Makine ve Üretim Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Otomotiv Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği veya İşletme Mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor.

1 BİLİMSEL PROGRAMLAR UZMAN YARDIMCISI / BİLİMSEL PROGRAMLAR UZMANI MEZUNİYET BÖLÜMLERİ

Lisans Bölümleri Malzeme Bilimi ve Nanoteknoloji Mühendisliği, Malzeme Bilimi ve Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Mühendisliği, Metalurji Mühendisliği, Kimya ve Süreç Mühendisliği, Kimya Mühendisliği veya Kimya Mühendisliği ve Uygulamalı Kimya bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor.

5 UZMAN-UZMAN YARDIMCISI MEZUNİYET BÖLÜMLERİ

Lisans Bölümleri İşletme, İktisat, Ekonomi, Ekonometri, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Maliye, Muhasebe, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Denetim veya Muhasebe Bilgi Sistemleri bölümlerinden birinden mezun olmak gerekiyor.

1 UZMAN-UZMAN YARDIMCISI ALIMI MEZUNİYET BÖLÜMLERİ

Lisans Bölümleri Endüstri Mühendisliği, Endüstri ve Sistem Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri, Matematik veya Matematik ve Bilgisayar Bilimleri bölümlerinin birinden mezun olmak gerekiyor.

İlan metni için tıklayınız:

pdf.jpg

 

MyMemur