Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü-Basın Duyurusu İstanbul

07.01.2020 günü saat 02.00 sıralarında İlimiz Şişli ilçesi 19 Mayıs Mahallesi Şişli Etfal Hastanesi acil girişinde E.T.M. isimli yaşı küçük şahsın bıçakla öldürülmesi olayı ile ilgili İstanbul Emniyet Müdürlüğü Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalar kapsamında;
 
Bahse konu olayı gerçekleştirdiği tespit edilen Akın K. (22) isimli şüpheli şahıs olayda kullandığı bıçak ile yakalanarak gözaltına alınmıştır. Yapılan araştırmalarda şüpheli şahsın alacak verecek meselesi ile ilgili akrabaları arasında çıkan tartışma neticesinde yaralı olan yakınlarını görmek üzere hastanede bulunduğu, şüpheli şahsın bu sırada ambulansla acile getirilen maktul şahsı yakınlarını yaralayan husumetli olduğu şahıslardan birine benzetmesinin devamında olayı gerçekleştirdiği belirlenmiştir.
 
Konu ile ilgili yakalanan ve (3) “Kasten Yaralama” ile (1) “Görevi Yaptırmamak İçin Direnme” suçlarından olmak üzere (4) adet suç kaydı bulunduğu tespit edilen şüpheli şahıs, 07.01.2020 günü adli makamlara sevk edilmiştir.
 
Kamuoyunun bilgisine sunulur.
 
 
İSTANBUL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

 

Haber linki için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir