“Karımı Ve ÇOCUKLARIMI ÖLDÜRDÜM” DİYE KENDİNİ İHBAR ET

Manisa’da 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayan bir kişi, “Karımı ve çocuğumu öldürdüm” diyerek ihbarda bulundu. Evinde yapılan incelemelerde herhangi bir cinayet izine rastlanmayan şahıs, asılsız ihbarda bulunduğu gerekçesiyle gözaltına alındı.

Manisa’nın Turgutlu ilçesinde, 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayıp, ‘karımı ve çocuğumu öldürdüm’ diyerek, asılsız ihbarda bulunan kişi, polis ekiplerince gözaltına alındı.Turgutlu ilçesi İstasyonaltı Mahallesi TOKİ evlerinde, saat 20.00 sıralarında, iddiaya göre, 112 Acil Çağrı Merkezi’ni arayan bir kişi, karısını ve çocuğunu öldürdüğünü ihbar etti. İhbar üzerine, bölgeye sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Polisin adreste yaptığı soruşturmada ihbarı yapan K.Y.’ye ulaşıldı. K.Y.’nin evinde yapılan incelemede herhangi bir cinayet işlenmediği belirlendi. Polis ve sağlık ekiplerini saatlerce meşgul eden ve asılsız ihbarda bulunan K.Y. gözaltına alınarak, karakola götürüldü.
‘Karımı ve çocuğumu öldürdüm’ diyerek asılsız ihbarda bulunan kişi gözaltına alındı

EŞİ VE ÇOCUĞU DOĞUM GÜNÜ

KUTLAMASINA GİTMİŞK.Y.’nin öldürdüğünü iddia ettiği eşi ve çocuğunun ise komşularında doğum günü kutlamasında olduğu anlaşıldı. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Haberi Oyla
[Oy Sayısı: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir