İŞKUR 26 İlde 700 Güvenlik Görevlisi Personel Alımları

0
250

İŞKUR güncel iş ilanlarıyla özel teşebbüslerde istihdam edilmek üzere yüksek maaşla 26 İlde 700 güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 29 Ağustos 2019 olarak belirtildi.

Güvenlik görevlisi personel alımı başvuru şartlarında en az lise mezunu olmaları aranmakta olup silahlı ve silahsız olarak alımlar yapılacaktır. Bunun yanı sıra önlisans mezunları güvenlik şefliği ile güvenlik müdürlüğü alımları yer almaktadır. İş arayanlar için kaçırılmayacak fırsat olarak tanımlanmıştır.

Güvenlik görevlisi başvuru şartları; Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak, En az lise ve dengi okul mezunu olmak, İŞKUR’a kayıtlı olmak, 24 Saat esasına göre Vardiyalı çalışma ve dış mekân çalışmasında engel bir durumu olmadığına bakmak, Askerlik görevini tamamlamış olmak, Diksiyonu düzgün iletişim kabiliyeti yüksek olmak, Adli sicil kaydı olmamak, Kamu haklarından mahrum olmaması, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut özrü veya bulaşıcı hastalığı bulunmaması istanmektedir.

Güvenlik görevlisi alımı detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız.

Kamu Personel Alımı


Güncelleme Tarihi: 12 Ağustos 2019, 01:09

Haber Kaynağı