Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi ve Müşteri Danışmanı Personel Alımı

0
1581

Garanti Bankası tarafından yayımlanan güvenlik görevlisi, müşteri temsilcisi, müşteri danışmanlığı kadrolarında istihdam edilmek üzere personel alımı yapacağını duyurdu. Başvuruda bulunmak isteyen ilgili adayların Garanti Bankası resmi web sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

Garanti Bankası güvenlik görevlisi alımı şartları; Adayların en az lise mezunu olması, erkek adayların silahlı güvenlik sertifikasına sahip olması, erkek adaylar için askerlikle her hangi bir ilişiğinin bulunmaması, vardiyalı çalışma sistemini kabul etmesi ve 1 yıl deneyim sahibi olanların başvuruları kabul edilecektir.

Çağrı merkezi müşteri temsilcisi alımı şartı; Çağrı merkezi müşteri temsilciliği için diksiyon sahibi, konuşma, ikna ve iletişim beceresine sahip adaylar Garanti Bankası Çağrı Merkezi birimlerinde istihdam edilmek üzere başvuruları alınacaktır.

Telefon Bankacılığı müşteri temsilciliği personel alım şartı neler; En az önlisans mezunu olması, 30 yaşını doldurmamış olması, segem sertifikasına sahip olması ve askerlikle ilişiğinin bulunmaması gerekmektedir.

Müşteri danışmanlığı personel alımı şartları; 30 yaşını doldurmamış olması, askerlikle ilişiğinin olmaması ve ayrıca segem sertifika belgesi bulunan adaylar tercih edilecek olup ilgili adayların başvuruları kabul edilecek.

Garanti Bankası personel alımı ilanlarına ulaşmak için tıklayın.

Kamu Personel Alımı

Haber Kaynağı