Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 4 Bin ASDEP Açıklaması Detaylar

0
91

Dolmabahçe sarayında gerçekleştirilen gençlerle Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan buluşmasında, yöneltilen sorulara cevap verirken 4 Bin ASDEP personel alımını dile getiren genç ne zaman alımlar başlayacak dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise ASDEP Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığımız alımların olacağını biliyorum fakat ne zaman hangi aşamada olduğunun bilgisine sahip değilim, Bakanımız Zehra hanımdan öğreniriz, açıklaması yaptı.

Soruların içerisinde Cumhurbaşkanı Erdoğan 2018 yılında psikolojik destek sunan ve yararlı programlar ile ailelere yardımcı olma bakımından Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ASDEP alımı yapacaktı fakat bu alım bir türlü gerçekleştirilmedi, dedi.

Soruyu cevaplayan Cumhurbaşkanı ASDEP çalışmalarının olduğunu biliyorum, ileriki tarihlerde Zehra hanım ile görüşür neticeyi takip eden vatandaşlarımızla paylaşırız, dedi. Cumhurbaşkanı öğrenciye özel kalemim tarafından notlarımızın arasında konuşulmuştur. ASDEP aşamalarını ve alımların ne zaman gerçekleşeceğini ileriki tarihlerde açıklayacaklarını aktardı.

Kamu Personel Alımı

Haber Kaynağı