Çaykur Personel Alımı Yapacak! 11 Eylül 2019

0
112
Çaykur Personel Alımı Yapacak! 11 Eylül 2019

11 Eylül 2019 tarihli resmi gazetede Cay İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından personel alımı ilanı yayımlandı. Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında istihdam edilecek 399 sayılı kanun hükmünde kararnameye tabi sözleşmeli personel giriş sınavı duyurusu kapsamında 8 kadroya kamu personeli alımı yapılacak. ÇAYKUR Kamu Personeli Memur Alımı başvuruları 27 Eylül 2019 tarihine kadar yapılabilecek.

1 Endüstri Mühendisi, 2 Makine Mühendisi, 1 Bilgisayar Mühendisi, 1 Kimya Mühendisi, 1 Elektrik Mühendisi, 2 Ziraat Mühendisi (Tarla Bitkileri) olmak üzere toplam 8 personel alımı yapılacak.

ÇAYKUR PERSONEL ALIMI SINAVINA İLİŞKİN BİLGİLER

“Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Taşra Teşkilatında İstihdam Edilecek Mühendis, Eksper ve Tekniker Pozisyonlarına Ait Sınav ve Atama Yönetmeliği” hükümleri uyarınca 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararname kapsamında çalıştırılmak üzere aşağıdaki pozisyonlara yazılı ve sözlü sınav neticesinde açıktan atama yapılacaktır.

ÇAYKUR PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Giriş Sınavına katılmak isteyenlerin aşağıdaki şartları taşımaları gerekir;

a) 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 7 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak gerekiyor.

b) Fakültelerin/Yüksekokulların veya denkliği Yükseköğretim Kurulunca onaylanmış yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarının bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

c) Son başvuru tarihi itibarıyla 2018 Kamu Personeli Seçme Sınavından KPSS P3 puan türünden en az yetmiş (70) puan ve üzeri almış olmak gerekiyor.

ÇAYKUR PERSONEL ALIMI SINAVI İÇİN GEREKLİ BELGELER

Diploma veya mezuniyet belgesinin onaylı (Noter ya da okul tasdikli) örneği, (Eğitimine yurtdışında tamamlamış olanlar için diploma denklik belgesinin örneği)

KPSS puanını gösteren sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı,

Bir adet vesikalık fotoğraf, (Son altı ay içerisinde çekilmiş)

Nüfus cüzdan fotokopisi,

Başvuruda bulunacak adayların Genel Müdürlüğümüz internet sitesinden alınacak olan iletişim ve e-posta bilgilerini içeren Sınav Başvuru Formu isteniyor.

ÇAYKUR personel alımı ilan metni ve başvuru detayları için TIKLAYINIZ.

MyMemur