Başkan Gökhan Yüksel halk gününde vatandaşlarla buluştu

Başkan Gökhan Yüksel halk gününde vatandaşlarla buluştu

Kartal Belediyesi’nin belirli aralıklarla gerçekleştirdiği, halkın istek, öneri ve şikâyetlerini Başkan Gökhan Yüksel’e doğrudan iletilmesine olanak sağlayan Halk Günü Buluşmaları devam ediyor. Başkan Yüksel, bu buluşmalar kapsamında vatandaşları Kartal Belediyesi Ana Hizmet Binasındaki makamında misafir etti.

Görüşmeye gelen vatandaşlar, Başkan Gökhan Yüksel’e göreve geldiği günden bugüne gerçekleştirilen çalışmalar için teşekkürlerini ileterek istek ve beklentilerini paylaştı. Ziyaretler sırasında vatandaşların talepleri not alındı. Vatandaşların sorunlarıyla yakından ilgilenen Başkan Gökhan Yüksel, ilgili müdürlüklere talimatlar vererek çözüm noktasında gerekli yönlendirmeleri yaptı. Başkan Gökhan Yüksel yüz yüze gerçekleştirdiği görüşmeler boyunca vatandaşların ilettiği talepler, Komşu İletişim Merkezi personeli tarafından not alındı.

Vatandaşların istek ve şikâyetlerini doğrudan Başkan Gökhan Yüksel’e iletebilmeleri için yapılan ‘Halk Günü Buluşmaları’ belli aralıklarla tekrarlanıyor. Vatandaşlar ayrıca diledikleri zaman, talep ve şikâyetlerini yeni kurulan Komşu İletişim Merkezi (KİMER) vasıtasıyla Kartal Belediyesi’ne ve Başkan Gökhan Yüksel’e iletebiliyor. KİMER’e 444 4 578 numaralı santralden veya 05321369090 numarası ile WhatsApp üzerinden ulaşılabilir.

 

 

Kaynak : HABER3 SON DAKİKA

Haberi Oyla
[Oy Sayısı: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir