Üç Kıtada Klip Çekti

Erdem Genç’in Motivasyon albümündeki Engel Olma parçası için üç kıtada yapılan çekimler pandemiden hemen önce tamamlanmıştı.
Avustralya, Yeni Zelanda, İspanya, Tayland, Yunanistan ve Türkiye’deki çekimlerin yayına hazırlanması ise 2021’in başına yetişti. Erdem yasakların olmadığı bir dönemden umutla geleceğe sesleniyor ve “Yeni bir hayat, yeni bir yaşam gerek bana. Yeter ki Engel Olma” diyor.

Read more

SEFİRİN KIZI’NA VEDA ETTİ

Dün akşam ekrana gelen Sefirin Kızı dizisine Sahra’nın ölüm sahnesi damga vurdu. Diziye sonradan dahil olan ve Sahra karakterini oynayan Deniz Işın dün akşam gösterilen bölümle kadrodan ayrıldı. Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerde oynadığı Sefirin Kızı, dün akşam 34. bölümüyle Yıldız TV’de ekrana geldi. Dizinin büyük bir ilgiyle izlenen son bölümünde bir de veda sahnesi yaşandı. DİZİDEN AYRILDI Sahra ve Gediz’in yeni […]

Read more

Ivana Tek Taşını Gösterdi !

Ivana Sert hafta sonu sevgilisi Sezer Dermenci ile birlikte Kaya İzmir Thermal& Convention’da karantinaya girdi. Bol bol doğa yürüyüşü ve fitness yaparak forumunu koruyan Ivana Sert, fırsat buldukça sosyal medyada paylaşımlar yaparak mutluluğunu gözler önüne serdi. Uzun süredir birlikte olduğu iş insanı sevgilisi Sezer Dermenci ile de fotoğraf ve video paylaşan Ivana Sert, Kaya İzmir Termal otele teşekkür eden bir video paylaştı. Paylaştığı videoda ki en önemli detay ise Sert’in parmağında ki tek taş yüzük oldu. Güzelliği ile dikkat çeken yüzüğü görenler Ivana evlilik teklifi almış yorumlarını yaptı. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı)

Read more

Müzisyen Bolat: “Daha Adaletli Bir Dünya İçin Müzik Yapıyorum”

Müzisyen Metin Bolat, “Daha adaletli bir dünya için müzik yapıyorum. Dünyanın daha özgür daha yaşanılır bir yer haline gelmesi ve dünyayı değiştirme düşüncemi müzikle pekiştiriyorum.” dedi.
Müzisyen Bolat, ilk olarak “Hayvanlar” adlı single ile müzik hayatına başladı. Ardından “The Lights At Faraway” ve “Tüm Engeller Yıkılacak ” adlı şarkılarından oluşan ikili albüm çıkardı. Kısa bir süre sonra bu 3 şarkıyı da içeren 7 şarkılık “Yıllar ve Sisler Ardından” adlı albüm yayınlayan müzisyen, kendi adına açtığı YouTube kanalında önemli miktarda bir hayran kitlesine sahip.
Beş binden fazla abonesi bulunan YouTube kanalında yayınladığı kliplerle kendine özgü akustik şarkılar seslendiriyor. Gitar ve bağlama ile bestelediği şarkıları evinde kendi imkanları ile hazırladığı kliplerle hayran kitlesine sunan müzisyen, doğal klipleri ile de dikkat çekiyor.
“Tüm canlıların yaşam hakkı mücadelemin bir parçası”
“Daha adaletli bir dünya için müzik yapıyorum.” diyen Bolat, “Dünyanın daha özgür daha yaşanılır bir yer haline gelmesi ve dünyayı değiştirme düşüncemi müzikle pekiştiriyorum.” ifadelerini kullandı. Bolat, “Burada sadece insanların lehine değişimi kastetmiyorum. Tüm canlıların, hayvanların, bitkilerin yaşam haklarını ve mutlu olmalarını mücadelemin bir parçası olarak görüyorum.” sözlerini vurguladı.
Metin Bolat, “Kendi adımla açtığım YouTube kanalımda bestelediğim şarkıları yayınlıyorum. Bu kanaldaki 21 şarkının söz ve müzikleri bana aittir. Özgür, mutlu ve adaletli bir dünya özlemi ile müzik yolculuğuna devam ediyorum.” şeklinde konuştu.
Öne çıkan şarkılardan bazıları:
Bir anıda kalırsın: https://youtu.be/L_13a-nWRmo
The Far Within You: https://youtu.be/yVWjWxCHF2U (BSHA Bilim ve Sağlık Haber Ajans)

Read more

Hafta sonuna özel, İstanbul’un tadını çıkarmak isteyenlere öneriler

Sonbahara yakışır bir hafta sonu Eylül, her yıl olduğu gibi hızlı başladı. Ayın peşine takılan etkinliklerse havanın henüz soğumamasını fırsat bilerek açık havada devam ediyor. Bu hafta sonu İstanbul’un tadını çıkaracağınızönerilerimize göz atma vakti. BigFest, Life Park’ta müzikseverleri buluşturuyor İstanbul’da açık hava festivallerini herkes özledi. Şimdi bir parça özlem giderilecek BigFest İstanbul bu hafta sonu Life Park’ta gerçekleşecek. Festivalde Duman, […]

Read more
1 2 3 31