Ana Sayfa Etiketler Kayseri

Etiket: Kayseri

Tonlarca süt kadın eliyle ekonomiye kazandırılıyor

Kayseri Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği tarafından kurulan tesiste çalışan kadınlar, her ay 90 ton sütten yoğurt, kaymak, tereyağı, peynir ve ayran üretiyor.

Erciyes Teknopark’tan sigara içmeyen personele fazla izin hakkı

Erciyes Teknopark, tütün kontrolü strateji belgesi ve eylem planı çerçevesinde, bu alışkanlıktan vazgeçilmesini teşvik etmek adına sigara kullanmayan personele ilave 2 gün izin hakkı tanıdı.

Türk tohumları 80 ülkenin tarım arazilerinde filizleniyor

TSÜAB Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz, dünyanın farklı ülkelerinde Türk tohumlarının filizlendiğini, 80 ülkeye 186 milyon dolarlık ihracat yapıldığını bildirdi.

Hazinenin atıl durumdaki 2,2 milyon metrekare arazisi tarıma açıldı

Kayseri'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatıyla, hazinenin atıl durumdaki 3,3 milyon metrekare arazisinden tarıma uygun olan 2,2 milyon metrekaresi tarımsal üretime kazandırıldı.

TMSF Başkanı Gülal: Biz devraldığımız şirketleri milletin emaneti olarak görüyoruz

TMSF Başkanı Gülal, FETÖ aidiyeti ve iltisakı tespit edilen şirketlere ilişkin, "Biz bu şirketleri devraldığımız andan itibaren artık bize milletin emaneti olarak bakıyoruz" dedi.

Kayseri’de hazine arazisine 4 ton patates tohumu ekildi

Kayseri'nin Bünyan ilçesinde, İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ile Kayseri Bölge Açık Ceza İnfaz Kurumu ve Bünyan Ziraat Odası iş birliğiyle 12 dönümlük hazine arazisine patates ekildi.

Anneler Günü çiçekçilerin yüzünü güldürdü

Koronavirüs tedbirleri kapsamında yaklaşık 40 gündür kapalı olan çiçekçilerin yüzü, Anneler Günü'nde güldü.

Hobi olarak başladığı çilek üretiminde talebe yetişemeyince profesyonel tarıma geçti

Kayseri'de 200 metrekare alanda hobi amaçlı çilek üreten Gökhan Ayvaz, hem meyve hem de fide talebine yetişemeyince üretim alanını 4 dönüme çıkardı.

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç’dan, koronavirüs açıklaması

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, Sağlık Bakanı Koca'nın basın toplantısında Kayseri örneğini vermesinin sebebinin Kayseri'deki filyasyon uygulamasının başarısına dikkat çekmek olduğunu belirtti.

KAYSERİ’DE FIRTINA

Kayseri'de şiddetli fırtına! Çatılar uçtu, elektrik direkleri ve ağaçlar devrildi... Dün akşam saatlerinde Kayseri'de etkisini...

Elektrostatik Toz Boya Kayseri

Elektrostatik Toz Boya : Metaller ve Alüminyum ürünler üzerine yapılan dayanıklı toz boya uygulamasıdır. Kentes Elektrostatik Toz Boya olarak Kayseri'de hizmet vermekteyiz. Yurdumuzun diğer illerine de talep olması halinde görüşmeye hazır olduğumuzu bildiririz.

PERSONEL ALIMLARI

SON EKLENENLER