2017 model Ford Focus icradan satılıktır

ANKARA 10. İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

 

T.C.
ANKARA
10. İCRA DAİRESİ
2019/6274 ESAS
TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup:
Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50’sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50’sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, taşınır için Yed-i Emin’e muhtıra ve satış ilanının tebliği,yediemine satış ilanının tebliğ edilememesi halinde satışın düşürülmesi, satış giderlerinin satış isteyenden karşılanması ,mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.’nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur.
1.İhale Tarihi : 12/03/2020 günü, saat 14:50 – 14:55 arası.
2.İhale Tarihi : 30/03/2020 günü, saat 14:50 – 14:55 arası.
İhale Yeri : 3 Nolu Mezat Salonu – Anafartalar Mah. Etlik Cad. No:3 (Ankara Adalet Sarayı Dışkapı Ek Hizmet Binası Yanı) MERKEZ / ANKARA

No Takdir Edilen Değeri TL. Adedi KDV Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)
1 80.000,00 1 %1 06bbe908 Plakalı , 2017 Model , FORD Marka , DB3 (FOCUS ) Tipli , HC78238 Motor No’lu , WF04XXGCC4HC78238 Şasi No’lu , Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Kasa Tipi Sedan , Rengi Gri , Araç 69377 km de olup, anahtarı mevcut, ruhsatı mevcut değildir. Lastik ebatları 205/55/16 dır. Petlas marka Snowmaster model kış tipi 4 lastiği mevcuttur. Lastiklerin 10 kollu metal alışım jantları vardır. Lastikler kullanıma elverişli iyi durumdadır. Aracın kaportasında muhtelif ezik ve çizikler mevcuttur, araç sağ önden ve sağ yandan hasarlıdır. Kaput, sağ ön çamurluk, ön tampon, sağ ön far, ön panjur önde tespit edilmiş hasar gören parçalarıdır. Sağ ön kapıdan sol arka kapıya uzanan derin ve kaportayı enlemesine yırtan bir hasarı vardır.Arka tamponun sol tarafında çarpmaya bağlı ezik vardır.Aracın stepne kriko ve bijon anahtarı bulunmamaktadır.Tavanın döşemesinde muhtelif kir leke ve deformasyonlar vardır. 2017 model Ford Gocus marka 6 ileri vites araç, kısmi kazalıdır. Kaportasında ve iç döşemelerinde muhtelif hasarlar mevcuttur. Lastikleri eskimiş ve yıpranmıştır. Bu haliyle piyasa koşullarında değeri 80.000 TL olarak tespit edilmiştir.

(İİK m.114/1, 114/3)

* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 63’e karşılık gelmektedir.

Kaynak

Haberi Oyla
[Oy Sayısı: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir