2015 model Renault marka araç icradan satılıktır

KOCAELİ 8. İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

 

T.C.KOCAELİ 8. İCRA DAİRESİ
2019/6453 TLMT.

TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup:Artırmaya iştirak edecek olanların tahmini değerinin %20 si kadar nakit veya milli bir bankanın teminat mektubunu tevdi etmeleri,
Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50’sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50’sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.’nin, teslim ve muayne masraflarının alıcıya ait olacağı ve alıcının tramer kayıtlarını kabul etmiş sayılacağının bilinmesi ile satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur.
1.İhale Tarihi : 17/03/2020 günü, saat 11:10 – 11:15 arası.
2.İhale Tarihi : 13/04/2020 günü, saat 11:10 – 11:15 arası.
İhale Yeri : 1 Nolu Mezat Salonu – Kadıköy Mah. Bağdat Cad. No:59 İç Kapı No:Z 01 (Giriş Gülvatan Sok. İçerisindendir.) MERKEZ / KOCAELİ
NOT: ARAÇ İZMİTYEDİEMİN OTOPARK (Sanayi mah. kumru sokak. no:7 İZMİT/KOCAELİ)MUHAFAZA ALTINDA OLUP SATIŞ SAATİ VE TARİHİNDEN ÖNCE BULUNDUĞU MAHALDE İNCELENEBİLİR)
Araç satış tarihinde ve saatinde mahallinde satış mahallinde hazır bulundurulacaktır.
Not: Ayrıca yediemine ihtaratlı muhtıra çıkartılmıştır.

No Takdir Edilen Değeri TL. Adedi KDV Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)
1 79.000,00 1 %1 34KV9763 Plakalı , 2015 Model , RENAULT Marka , Z Tipli , VF1LZFOE52925405 Şasi No’lu , Rengi Gri , RENAULTmarka :aracın otoparkta anahtar ve tescil belgesinin olmadığıgörüldü. Aracın motor numarası görülemedi Şasi numarası araç üzerinden görüldü. Araç çaliştırılamamış ,km ‘si tespit edilememiş,yürüyen aksamının kontrolü yapılamamış , otomatik şanzumanlı ,koltuklarının kumaş döşemeve bakımlı olduğu, klima ve radyo sistemi bulunduğu ve muhtelif çiziklerolduğugörülmüştür.

(İİK m.114/1, 114/3)

* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 63’e karşılık gelmektedir.

Kaynak

Haberi Oyla
[Oy Sayısı: 0 Ortalama: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir