2013 model Peugeot 301 icradan satılıktır

ANKARA 3. İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

 

T.C.
ANKARA
3. İCRA DAİRESİ
2019/1389 ESAS
TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup:
Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50’sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50’sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.’nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur.
1.İhale Tarihi : 26/03/2020 günü, saat 11:20 – 11:25 arası.
2.İhale Tarihi : 10/04/2020 günü, saat 11:20 – 11:25 arası.
İhale Yeri : 1 Nolu Mezat Salonu – Anafartalar Mah. Etlik Cad. No:3 (Ankara Adalet Sarayı Dışkapı Ek Hizmet Binası Yanı) MERKEZ / ANKARA

No Takdir Edilen Değeri TL. Adedi KDV Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)
1 40.000,00 1 %1 06FB3405 Plakalı , 2013 Model , PEUGEOT Marka , 301 Access Tipli, 10JBFM0009456 Motor No’lu VF3DD9HP0DJ694084 Şasi No’lu , Yakıt Tipi Dizel , Vites Tipi Manuel , Kasa Tipi Sedan , Rengi Beyaz ,Aracın bagaj kapısı ve sağ ön çamurluğu boyalıdır.Ön tamponda sürtme izleri ile boya atmaları mevcuttur.Arka tamponda sürtme izleri vardır. Jant kapakları uç kısımlarında kırık ve çatlaklar vardır. AraçAccess paket olup bu paketin tüm standart özelliklerine sahiptir.Araç içi koltuk ve döşemeler kullanıma bağlı olarak yıpranmış ve kirlenmiştir. Ancak araç içi kondisyon genel olarak iyi durumdadır.Araç içerisinde eksik parça bulunmamaktadır. Aracın anahtarı olmadığından araç çalıştırılamamış, motor, şanzıman ve elektronik akşamlar hakkında yorum yapılmamıştır. Ancak göz ile yapılan kontrollerde eksik parça gözlenmemiştir.

(İİK m.114/1, 114/3)

* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 63’e karşılık gelmektedir.

Kaynak

Kamu Haber

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here