2011 model Mercedes-Benz E 200 icradan satılıktır

KAHRAMANKAZAN İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

 

T.C.
KAHRAMANKAZAN İCRA DAİRESİ
2019/1494 TLMT.
TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup:
Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50’sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50’sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.’nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur.
1.İhale Tarihi : 15/09/2020 günü, saat 11:15 – 11:20 arası.
2.İhale Tarihi : 01/10/2020 günü, saat 11:15 – 11:20 arası.
İhale Yeri : Yazıbeyli yolu üzeri Sümerler Otoparkı Kahramankazan /Ankara

No Takdir Edilen Değeri TL. Adedi KDV Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)
1 161.000,00 1 %1 06m5926 Plakalı , 2011 Model , MERCEDES-BENZ Marka , E 200 CGI BLUE EFFICIENCY AVANTGARDE Tipli , 27186030191469 Motor No’lu , WDD2120481A390231 Şasi No’lu , Yakıt Tipi Benzin , Vites Tipi Otomatik , Çekiş Tipi Arkadan itiş , Rengi Beyaz , Ankara İli Kahramankazan İlçesi Sümerler Otoparkında incelenmiştir. Aracın ruhsatı bulunmamaktadır. Anahtarları mevcuttur. Aracın kapısı mekanik anahtarıyla açılmıştır. Aküsü bitmiş olduğundan araç yerinde çalıştırılamamıştır, kilometresi tespit edilememiştir. Aracın ana iskeletinde ve şasisinde ağır hasar bulunmamaktadır. Aracın motor aksamının dış görünüş itibariyle hasarsız ve kullanılabilir, ancak bakımsız durumda olduğu değerlendirilmiştir. Aracın iç aksamı orijinal, hasarsız ve kullanılabilir durumda olup, ön göğsün sağlam, ön koltuk ve tavan kesimlerinin kirli durumda bulunduğu ve lekelerin mevcut olduğu görülmüştür. Orijinal teybi ve cam tavanı mevcuttur. Lastikleri kullanılabilir durumda olup, araka lastikler hafif yıpranmış ve sol arka lastik patlaktır.Kaporta aksamında; sağ arka çamurlukta mini boya hasarının, sağ yan kesimlerinde yoğun mini izlerin ve sağ arka kapıda mini paslanmanın, genel itibariyle de mini çiziklerin mevcut olduğu tespit edilmiştir. Kaporta aksamında ağır hasar bulunmamaktadır.
Tramer kayıtlarında yapılan incelemede; 06 M 5926 plaka numaralı aracın, geçmiş dönemlere ait 26.12.2018 tarihli ve 9.685,00 TL hasartutarlı 1(bir) adet kaza kaydının bulunduğu tespit edilmiştir.

(İİK m.114/1, 114/3)

* : Bu örnek, bu Yönetmelikten önceki uygulamada kullanılan Örnek 63’e karşılık gelmektedir.

İCRA İLANLARINI FACEBOOK’TAN TAKİP EDİN.

 

Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir