2005 MODEL PEUGEOT BOXER İCRADAN SATILIK

0
478

T.C. TEKİRDAĞ 1.İCRA DAİRESİ
2019/621 TLMT.
TAŞINIRIN AÇIK ARTIRMA İLANI

Aşağıda cins, miktar ve değerleri yazılı mallar satışa çıkarılmış olup: Birinci artırmanın aşağıda belirtilen gün, saat ve yerde yapılacağı ve o gün kıymetlerinin %50’sine istekli bulunmadığı taktirde, yine aşağıda belirtilen gün, saat ve aynı yerde 2. artırmanın yapılarak satılacağı; şu kadar ki, artırma bedelinin malın tahmin edilen değerinin %50’sini bulmasının ve satış isteyenin alacağına rüçhanı olan alacakların toplamından fazla olmasının ve bundan başka paraya çevirme ve payların paylaştırma giderlerini geçmesinin şart olduğu; birinci artırmadan on gün önce başlamak üzere artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebileceği, birinci artırmada istekli bulunmadığı takdirde elektronik ortamda birinci artırmadan sonraki beşinci günden başlamak üzere ikinci artırma gününden önceki gün sonuna kadar elektronik ortamda teklif verilebileceği, mahcuzun satış bedeli üzerinden aşağıda belirtilen oranda KDV.’nin alıcıya ait olacağı ve satış şartnamesinin icra dosyasından görülebileceği; gideri verildiği takdirde şartnamenin bir örneğinin isteyene gönderilebileceği; fazla bilgi almak isteyenlerin yukarıda yazılı dosya numarasıyla dairemize başvurmaları ilan olunur.
1.İhale Tarihi : 03/04/2020 günü, saat 14:00 – 14:05 arası.
2.İhale Tarihi : 28/04/2020 günü, saat 14:00 – 14:05 arası.
İhale Yeri : Zafer Mh. Altınbilek Sk. No. 29 Süleymanpaşa/Tekirdağ

NoTakdir Edilen Değeri TL. Adedi KDV Cinsi (Mahiyeti ve Önemli Nitelikleri)
125.000,001%1834 DM 6044 plaka sayılı, Peugeot Marka, Boxer 350 2.8 HDI VAN tipli, 2005 model, Manuel vites, Dizel, beyaz renkli, kapalı kasa kamyonet.
Aracın anahtarı bulunmamaktadır ve kapıları kilitli durumdadır. Aracın kontak anahtarı olmadığından motor durum ve iç durumu, koltuk döşemeleri ile ilgili tespit yapılamamıştır. Aracın dıştan yapılan muayenesinde lastiklerin yıpranmış olduğu, kaputta çizikler ve ezikler bulunduğu, boya sökülmelerinin olduğu, kaputun tam olarak yerine oturmadığı, arka çamurlukta ezik olduğu, aracın muhtelif yerlerinde çizikler bulunduğu tespit edilmiştir.

(İİK m.114/1, 114/3)

Kaynak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here